top of page

Maisiņi ar apdruku

Maisiņu apdruka un personalizācija

AUDUMA MAISIŅI

Mūsu piedāvājumā ir auduma maisiņi ar apdruku, kas paredzēti dažādiem mērķiem, piemēram, kokvilnas auduma iepirkumu somas, somas sporta apaviem no poliestera, kanvas, džutas un lina dāvanu maisiņi, kā arī citi. Izvēle ir ļoti plaša gan izmēru, gan krāsu ziņā. Ja gatavās produkcijas piedāvājumā nav pieejams tieši tāds izmērs vai modelis, kāds būtu nepieciešams, tad maisiņus šujam arī pēc pasūtījuma.

 

Iespējams realizēt gan tehniski sarežģītas ieceres, gan ekonomiskus variantus. Maisiņus iespējams personalizēt dažādos veidos. Mēs veicam termo apdruku, tiešo pilnkrāsu druku, sietspiedi, kā arī izšūšanu.

  • Izgatavošanas ilgums: 2-3 nedēļas

  • Pieejamie izmēri: sākot no 10x10 cm

  • Minimālais pasūtījuma apjoms: atkarīgs no izvēlētā modeļa un personalizācijas veida. Spējam realizēt projektus gan ar mazu, gan ar lielu tirāžu.

KRAFTA PAPĪRA MAISIŅI

Piedāvājam dabai draudzīgus krafta maisiņus ar plakaniem vai vītiem papīra rokturiem. Tie pieejami gan klasiskajā krafta brūnajā krāsā, gan baltā krāsā, kā arī citās krāsās, no kurām izvēlēties korporatīvajam stilam visatbilstošāko.

 

Krafta papīra maisiņus iespējams personalizēt dažādos veidos: mazām tirāžām (līdz 100 vienībām) rekomendējam apdruku sietspiedē vienā krāsā vai personalizāciju ar pilnkrāsu uzlīmi, vidējām tirāžām iespējama apdruka sietspiedē vairākās krāsās. Lielās tirāžās (sākot no 2000-5000 vienībām) tiek drukātas ofsetā, tā kā ofseta druka tiek veikta pirms materiāla salīmēšanas, personalizēt ir iespējams visu maisiņa virsmu.

  • Izgatavošanas ilgums: 1-4 nedēļas, atkarībā no projekta sarežģītības.

  • Pieejamie izmēri: A5 - A2

  • Minimālais pasūtījuma apjoms: 100 gab.

LAMINĒTI PAPĪRA DĀVANU MAISIŅI

Pie mums iespējams izgatavot laminētus dāvanu maisiņus ar auduma auklu rokturiem. Laminēti dāvanu maisiņi ir ļoti izturīgi, tie ilgi saglabā košas krāsas, svaigu izskatu un funkcionalitāti.

 

Pateicoties iespējamai pilnkrāsu drukai uz visas maisiņa virsmas, laminēti papīra maisiņi plaši tiek pielietoti, lai reklamētu gan uzņēmuma zīmolu, gan produkciju. Iespējams izvēlēties auklu krāsu maisiņa rokturiem.

  • Izgatavošanas ilgums: 3-4 nedēļas, atkarībā no projekta sarežģītības.

  • Pieejamie izmēri: A5 - A2

  • Minimālais pasūtījuma apjoms: 300 gab.

Apskati citus prezentreklāmas produktus:

Sazinies ar mums un saņem piedāvājumu! 

Paldies! Ziņa ir nosūtīta!

bottom of page